probíhá vyšetřování

Drsná bitka v Plzni: Pořezaný mladík skončil v nemocnici!

Téma:

Plzeň zažila divokou noc, v jednom z plzeňských podniků se v noci na sobotu strhla rvačka, která skončila pořezáním jednoho z účastníků, kterého převzali do péče záchranáři. Co brutální bitce předcházelo, vyšetřuje policie.

V noci na sobotu se centrum Plzně proměnilo v bojiště. Během brutálního incidentu se do rvačky zapojilo hned několik lidí. Bitka se neobešla bez použití zbraní, jeden z mladíků utrpěl vážnější řezná zranění.

 

Do centra Plzně okamžitě vyrazili policisté, kteří poskytli zraněnému muži první pomoc, poté si ho převzali do péče záchranáři. Mladík byl podle všeho po ošetření v nemocnici propuštěn do domácí péče.

 

Policejní mluvčí Dagmar Jiroušková potvrdila, že se policie celým incidentem důkladně zabývá, probíhají výslechy svědků a kontrola záznamů z kamerového systému. Zatím není jasné, co brutální bitce předcházelo a kolik osob se jí účastnilo.

 

 

Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nemůže policie poskytnout více informací.

 

 

Společnost NO LIMIT BAR 90 s.r.o. a jí provozovaný podnik No limit bar není barem, kde dle reportáže zmíněná potyčka mezi dvěma skupinami lidí začala, neboť vznik této potyčky započal v jiném, několik desítek metrů vzdáleném podniku, se kterým nemá společnost NO LIMIT BAR 90 s.r.o. a jí provozovaný podnik No limit bar nic společného. Společnost NO LIMIT BAR 90 s.r.o. se od celé této situace zcela distancuje.

NO LIMIT BAR 90 s.r.o.

klma TN.cz