pražan proti primátorovi

Drsná hádka! Exprimátora Béma chtěl muž chytit "za k...e"

Téma:

Před kamerou TV Nova došlo na drsnou hádku mezi procházejícím mužem a někdejším primátorem města Pavlem Bémem. Chybělo málo a nadávky mohly přerůst i ve rvačku...

Anketa

Postavili byste se spíše za Pavla Béma nebo za muže, který ho kritizuje?

Hlasovalo 8390 lidí.
Ve chvíli, kdy exprimátor Pavel Bém hovořil před kamerou TV Nova o Trojském mostě, se k rozhovoru přidal neznámý muž. Následovala divoká hádka - mezi ním a Bémem to už vypadalo, že se oba muži poperou.

 

Kolemjdoucí zprvu anglicky, později česky Bémovi vyčítal, že za svého primátorování nakradl veřejné peníze: "Mě sere akorát ta věc, že někdo si sype tam a peníze tam, ale ty peníze, které maj bejt tam kde maj bejt tam nejsou."

 

Bém se brání tím, že Prahu během své éry oddlužil a požaduje po kritikovi konkrétní důkazy, kdy městu uškodil. "Vy ste nebetyčnej pokrytec, protože vy jako obviníte bez důkazů," snaží se Bém.

 

Už záhy si ale oba aktéři hádky začínají tykat. "Argumentuj! Argumentuj! Ty neargumentuješ, ale obviňuješ. Tak kdo z nás dvou lže? Já nebo ty? Já ti dávám argumenty, který jsou faktem," hájil se srdnatě Pavel Bém.

 

"Tě chytnu za koule, ty vole, a vyhodil bych tě do vzduchu, ty vole, takovýhle jako jsi ty," kontroval exprimátorův kritik. "Na to nemáš ani odvahu," rozhodl se neustoupit exprimátor.

 

Prohlédněte si celý záznam, na kterém čelí bývalý první muž Prahy kritice jednoho z obyvatel města a hlasujte v anketě, za koho byste se spíše postavili...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UBOHOST: Sestru topmodelky Natalie Vodianove vyhostili z restaurace! Majitel na ni zavolal policii. Co se stalo?

VIDEO: Půjde ve Výměně o život?! Chce mě zabít! ječí v noci opilá Gábina

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
tn.cz / gar