Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výměna manželek

Drsná hádka u osmi očí: Všechny vás nenávidím, křičela Kristýna

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí zkušená matka Andrea v pro ni chaotické a zanedbané domácnosti a jestli se dokáže Kristýna postarat o funkční rodinu se třemi dětmi.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Kostelce u Jihlavy, kterou tvoří Kristýna (23), Filip (21), syn Pepa (4) a dcera Jolanka (5). Na druhé straně se seznámíme s Andreou (34), Lukášem (33), Lukášem (10), Dominikem (8) a Alexem (1,4), kteří žijí v Ostravě.

 

V tomto díle Výměny manželek se bude především řešit neuvěřitelný nepořádek v bytě rodiny z Kostelce u Jihlavy. To co ale přijde během osmi očí, bude ještě horší.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Vyhrocené emoce!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Vyhrocené emoce! - 1

Hodnocení:

 

Kristýna při konfrontaci nevybíravým způsobem urazí Andreu kvůli barvě pleti. Při bouřlivé hádce budou padat vulgární výrazy a křik bude slyšet po celé restauraci. 

 

 

Jak to celé dopadne? Na to se podívejte ve Výměně manželek ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vešla jsem dovnitř a dostala jsem facku: Andrea málem Výměnu ukončila předčasně!
Překvapivá dohra středeční Výměny manželek: Večer přijelo auto a Kristýna zmizela!

mom TN.cz