premiérový díl

Drsná nehoda ve Výměně: Pavel přišel o prsty, rodinu živí manželka

Na obrazovky televize Nova se vrací premiérové díly oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí aktivní milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině a jestli se podaří mladé Veronice na druhé straně rozvířit stojaté vody a stereotyp poklidného domácího života.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z České Třebové, kterou tvoří Gabriela (41), Honza (36) a jejich dcera Julie (8). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (26), Pavlem (51), dcerami Dominikou (9) a Terezou (9) a synem Pavlem (3), kteří žijí v Keblici.

 

Mezi Veronikou a Pavlem je dvacet pět let věkový rozdíl, ten jim vůbec nevadí a není ničemu na překážku. Co jim ale trochu zkomplikovalo život, je Pavlova nehoda, při které přišel kromě palce o všechny prsty na pravé ruce. Díky tomu Pavel odešel na mateřskou dovolenou a jeho manželka Veronika, která má tři zaměstnání, živí celou rodinu.

 

 

GALERIE: Výměna manželek - Gabriela a Veronika - 1. 2.

1
/
17
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Gabriela a Veronika - 1. 2. - 1

 

Na úklid tak nezbývá moc času. A to bude jen těžko překousávat náhradní manželka Gabriela. Je totiž naprostá pedantka a puntičkářka. Hned při prvním prozkoumání jejího nového desetidenního působiště je v šoku a neudrží slzy.

 

 

Uvědomí se Gabriela, že všechno se netočí jen kolem úklidu? To se dozvíte už ve středu ve 20:20 v premiérovém dílu reality show Výměna manželek. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou k dispozici na VOYO.

mom TN.cz