Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 4. 2018
výměna manželek

Drsné přiznání Nadi z 12členné rodiny: Máme dům plný štěnic

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zapadne Jana do velké komunity a jestli se Naďa přizpůsobí rodině s naprosto odlišným způsobem výchovy.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Nymburka, kterou tvoří Naďa (38), Martin (42), dvojčata Maxmilián a Alex (16 měsíců), Kristýna (17), Andrea (11), Karolína (16), Jirka (19), Vašek (18), Adam (20), Josef (40), Růža (37). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Petrem (41), Kristýnou (3) a Davidem (9), kteří žijí v Bělé pod Bezdězem.

 

115

GALERIE: Výměna manželek - Štěnice dostaly manželku na dno!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Štěnice dostaly manželku na dno! - 1

Hodnocení:

 

Obrovským překvapením, které čeká v náhradní rodině na Janu, bude neuvěřitelný počet členů domácnosti. V řadovém domku jich totiž žije dvanáct. V dnešním díle Naďa mimo jiné vysvětlí, proč se jejich domácnost tolik rozrostla.

 

 

Přizná se i k jedné věci, za kterou se hodně stydí. Jde o výskyt štěnic u nich v domku. Naďa se tím hodně trápí, protože jak říká, všichni jsou čistotní a nikdo neví, odkud se štěnice vzaly. Podívejte se na video. 

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama