Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 12. 2016
video 18+ vteřiny před smrtí

DRSNÉ VIDEO: Zabil se při bungee jumpingu, měl s ním skákat i syn!

Zamřel při Bungee jumpingu
Zdroj: YouTube.com

Před očima svých blízkých skočil v Sao Paulo z mostu a přišlo to, co nikdo nečekal. Lano na bungee jumping bylo příliš dlouhé, Fabio Ezequiel de Moraes (36) přišel o život. Chvíli před smrtí ještě přesvědčoval syna (6), ať skáče s ním.

Fabio miloval dobrodružství a tato vášeň se mu také stala osudnou. Z rodinného výletu se kvůli jednomu jeho odvážnému rozhodnutí stala tragédie obřích rozměrů. Otec od rodiny zemřel při bungee jumpingu.

 

Lano, kterým Moraese připevnili, totiž nebylo správně přizpůsobené jeho potřebám. Letěl celkem 40 metrů, než kvůli příliš dlouhému lanu minul plánované místo a hlavou narazil do země. Na videu je celý tento seskok zachycený i s tragickým koncem, není ale pro osoby citlivé povahy.

 

 

 

Tragédie mohla být o to větší, že muž původně neměl v plánu skákat sám. K adrenalinu přesvědčoval i svého šestiletého syna. Ten ale nakonec dostal strach a seskok nechal na svém odvážném tatínkovi. Ačkoliv tak chlapeček stál pevně nohama na zemi, seskok ho stejně neskutečně vyděsil a zasáhl. Jeho táta zemřel po převozu do nemocnice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Televizní hvězda se zabila v přímém přenosu! Nezvládl seskok padákem

Smrt v přímém přenosu: Slavnému televiznímu kuchaři se neotevřel padák

lud TN.cz
Reklama