manželská válka

Drsný plán Angeliny Jolie: Takhle chce zničit manžela Brada Pitta!

Angelina Jolie a Brad Pitt - 6
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Téma:

Válka mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem je jak vytržená z filmu Pan a paní Smithovi. I v reálu má totiž krásná Angelina ďábelský plán, jak svého manžela úplně zničit.

Sotva populární herečka požádala o rozvod s hollywoodským hercem Bradem Pittem, roztrhl se pytel se spekulacemi, co se tak strašného mezi dvojicí mohlo stát. Mluvilo se o nevěře, prostitutkách, divokých večírcích, drogách i dětech, které měl Brad Pitt fyzicky napadat.

 

Angelina Jolie a Brad Pitt se rozvádějí

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Brad Pitt a Angelina Jolie

 

A právě děti jsou podle magazínu US Weekly ústředním tématem, kolem kterého se celá štvavá kampaň proti oblíbenému herci točí. A stojí za ní prý jediná osoba - Angelina Jolie, které okruh nejbližších přátel pomáhá šířit všechny ohavné zvěsti, aby po rozvodu získala děti do své péče.

 

 

Magazín vychází ze svědectví jednoho z přátel hollywoodského páru, který byl s tajným plánem naštvané manželky dobře obeznámen. "Angie tvrdí, že ho zničí. Jak se něco podělá, jednoduše to zahodí," tvrdí zdroj.

 

Od chvíle, kdy herečka požádala o rozvod, neměl Brad příležitost setkat se s dětmi. Údajně kvůli domácímu násilí a slovním urážkám, kterých se měl Brad dopouštět. Angelina dokonce prý zablokovala i číslo svého manžela, aby ji nebombardoval telefonáty a zprávami.

Podívejte se na reportáž TN: Angelina Jolie a Brad Pitt se rozvádějí

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Angelina Jolie se oddávala rituálům černé magie! Usvědčilo ji tajemné video, které uniklo na veřejnost

Bývalka Jennifer Aniston se konečně vyjádřila k rozvodu Brada a Angeliny. Její reakce vás překvapí!

Související témata:
lud TN.cz