Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2018
Výměna manželek

Drsných osm očí: Míra nadává Lucii do špíny! Dojde i k horšímu

Zdroj: TV Nova

Už ve středu se mohou diváci těšit na další díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.

V premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích.

 

Tento díl Výměny manželek rozhodně nebude z těch, kdy se rodiny budou po odvysílání epizody nadále vídat. Deset dní totiž neprobíhalo ve zrovna přátelském duchu. Asi největší problém měl Míra se svojí náhradní manželkou Lucií.

 

 

18

GALERIE: Výměna manželek: „Jste špíny“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jste špíny“! - 2

Hodnocení:

 

Všechny potíže pak začne ventilovat během osmi očí. Rodinu z Prahy nazve špínou a Lucii dokonce p***u. "My si na tom zakládáme, že máme čisto. Už proto, že jsme cigáni a každý si na nás ukazuje, jak žijeme. A co, proč bychom si na tom nemohli zakládat," prohlásí při závěrečném setkání.

 

 

Postaví se za něj i partnerka Kristýna, podle které naopak Lucie uklízí příliš málo. "Ty si myslíš, že když jsem po několika dnech našla špinavý pekáč, plíseň v něm byla, tak je to normální?" uhodí na náhradního manžela.

 

Premiérovou Výměnu manželek sledujte už dnes od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz