Rady a tipy

Dubaje se rozhodně nebojte. Pomůže vám užitečný web!

Ubytování v Dubaji
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Chystáte se do Dubaje? Web www.zazitkydubaj.cz vám poradí. Ilustrační foto

Chystáte se na vysněnou dovolenou do Dubaje a máte obavy, jak to v cizojazyčné zemi zvládnete? Na cestu do jednoho z nejmodernějších měst na světě se můžete snadno připravit. Slouží k tomu internetový portál, který je v češtině.

Mnozí lidé se před cestou na dovolenou připravují a vše pečlivě plánují. Před odletem do Dubaje jistě oceníte web zážitkydubaj.cz, který nabízí služby všem cestovatelům, kteří míří do Spojených arabských emirátů – ať už v rámci zájezdu organizovaného cestovní kanceláří nebo na vlastní pěst.

 

"Ne všichni cestovatelé z České republiky se domluví anglicky a byla by škoda, aby kvůli jazykové bariéře trávili svou dovolenou v Dubaji jen na pláži nebo v hotelu. Dubaj toho má tolik co nabídnout a díky našim službám si lidé mohou objednat zážitky ještě před samotnou cestou na internetu," vysvětluje koncept projektu jeden z jeho spoluzakladatelů Ondřej Soška.

 

 

Na stránkách www.zazitkydubaj.cz si mohou zájemci vybrat z desítek atrakcí, výletů i kulturních akcí, které jsou dostupné v Dubaji i dalších emirátech.

 

Mezi nejoblíbenější nabídky patří výlety do pouště, kam se mohou vydat v jakoukoliv denní i noční dobu, ale také prohlídky architektonických skvostů Dubaje, například návštěva nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Z kulturních zážitků jsou návštěvníci nejvíce zvědaví na unikátní světovou akrobatickou a vodní show La Perle.

 

Společnost má v Dubaji několik česky mluvících průvodců, kteří poskytují odborný výklad na profesionální úrovni. Češi v Dubaji oceňují kromě možnosti prohlídek a výletů v rodném jazyce také místní zákaznickou linku, kam se mohou kdykoliv obrátit v případě nesnází, nebo pokud jsou v terénu a potřebují třeba jen pomoci s překladem.

Související témata:
ham TN.cz