FOTOGALERIE

Dva mrtví mladíci u Zábřehu! Z auta je šrot! Kdo řídil?

Nehoda u Zábřehu - 2
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Děsivá nehoda mezi obcemi Dubicko a Hrabová u Zábřehu má dvě oběti na životech. Mrtví jsou dva mladí muži, třetí bojuje o život a je v kritickém stavu. Řidič jel jako šílenec.

Divoký sobotní večer a tragické nedělní ráno. Tak to v Česku vypadá snad každý víkend. Dva mladíci zemřeli a třetí má vážná zranění. 
 

"V sobotu před dvaadvacátou hodinou na silnici II. třídy mezi obcemi Dubicko a Hrabová na Zábřežsku došlo k vážné dopravní nehodě. Doposud nezjištěný řidič jel s vozidlem VW Golf od obce Dubicko a nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem. Po projetí pravotočivé zatáčky s vozidlem dostal smyk, který nezvládl, vyjel mimo silnici, kde narazil do dvou vzrostlých stromů," uvedl pro novinky.cz mluvčí Krajského ředitelství policie ČR Olomouckého kraje Josef Bednařík.
 

Nehoda u Zábřehu

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Nehoda u Zábřehu - 3

 

Ve voze seděli tři muži ve věku 19, 20 a 36 let. Nejstarší je v kritickém stavu, dva mladší jsou zcela zbytečně po smrti. 
 

VÍTE, KDO ŘÍDÍL, KDO JSOU OBĚTI A ČÍ JE TO AUTO? OZVĚTE SE NA ZRPAVY@NOVA.CZ

"Určení řidiče je v současné době předmětem šetření, jakožto i ostatní okolnosti dopravní nehody. U zraněného muže byl nařízen odběr krve, u zemřelých bude provedena soudní pitva," doplnil Novinkám Bednařík.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měl by být zakázán? Tyto tři holčičky zabil Facebook!

SMUTNÁ GALERIE: Janžurová odmítla kaskadéra a skončila v krvi 

Související témata:
tn.cz