Známá firma

Dvacetiletá žena kradla mraženou husu a čokoládu v podprsence

Krádež čokolády
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
30.7. 2020 14:43
Téma:

Tři různé supermarkety v Mostě navštívila 20letá žena a pokaždé si bez placení odnesla několik věcí. V její igelitce tak podle policie skončila třeba mražená husa, do podprsenky si schovala čokoládu. Pokaždé ji sice zadržela ochranka, to ji ale neodradilo od dalších krádeží.

Želízka nasadili policisté 20leté ženě z Prahy, která během července kradla ve třech různých supermarketech na Mostecku. Bez zaplacení si při své pouti po obchodech přišla na zboží za několik tisíc korun.

 

Poprvé si do igelitové tašky měla ukrýt mraženou husu a dvě balení s aviváží za 595 korun. "Krádež však neunikla pozornosti tamní ostrahy, která podezřelou nakupující zadržela," uvedla mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

 

Žena skončila na polici. "Žena si odnesla záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Nekradla poprvé, za majetkový delikt byla odsouzena a potrestána nepodmíněným trestem, který vykonala letos," dodala.

 

 

Tento týden na ženu natrefila ostraha v jiném supermarketu. Tam si měla do podprsenky schovat čokoládu za 25 korun a opět odcházela bez placení. Jela na policejní služebnu, ale opět ji do neodradilo od další "výpravy".

 

O dva dny později se v další prodejně pokouela o krádež tělových krémů za 2400 korun. Tentokrát ale spadla klec definitivně. Policisté ji na místě zadrželi a vyšetřovatel obvinil z krádeže.

 

"S ohledem na minulý trest jí hrozí až tři roky za mřížemi," uzavřela Světláková s tím, že žena skončila ve vazbě.

TN.cz