Bizarní chování

Dvojice myla maso v kašně. Mleté i v celku. Strážníci jen zírali! VIDEO

Petr Zelený
Petr Zelený
3.6. 2020 14:40
Téma:

Mírně řečeno nezvyklý pohled se naskytl v úterý vpodvečer hlídce brněnských strážníků, kterou k Janáčkovu divadlu přivolal pozorný svědek. Městští policisté tu totiž nachytali dvojici, která ve zdejší kašně omývala syrové maso.

"Hlídce, která tam muže a ženu zastihla, se naskytl pohled na sáčky, tašky, krabičky a dokonce i plastový lavor naplněný masem. Maso bylo v celku i mleté a strážníci odhadli, že ho může být přibližně osm kilogramů," přibližuje bizarní incident mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.

 

Jenže dvojice s sebou měla i další "propriety". "Kolegové si všimli i dvou pytlů s pečivem a přibližně tří kilogramů zeleniny. Při omývání masa dvojici přímo přistihli, takže třiatřicetiletý muž ani o rok mladší žena nic nezapírali. Přiznali se, že syrové maso si takto připravují k opékání na chatě," pokračuje ve vyprávění Ghanem.

 

 

Strážníci požádali o příjezd pracovníka Veřejné zeleně města Brna, aby vyhodnotil, jestli návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko, což se naštěstí nepotvrdilo.

 

"Dvojici potom vyzvali, aby s oplachováním masa přestala, a případ postoupí ke správnímu orgánu pro důvodné podezření ze znečištění veřejného prostranství," uzavřel mluvčí strážníků popis bláznivé události.

TN.cz