Radostná novina

Ed Sheeran šokoval fanoušky: Tajně se oženil s láskou ze střední!

Ed Sheeran s přítelkyní Cherry Seaborn
Zdroj: Profimedia
Ed Sheeran se zřejmě oženil se snoubnkou Cherry
Téma:

Zpěvák Ed Sheeran se zřejmě oženil! Svatbu se snoubenkou Cherry Seabornovou naznačil v rozhovoru, při kterém měl na levé ruce stříbrný snubní prsten.

Populární zpěvák se s dlouholetou přítelkyní zasnoubil v prosinci a svatbu do roka a do dne, jak se zdá, stihli ještě s rezervou. Ed Sheeran přiznal, že se s láskou ze střední Cherry Seabornovou, v pondělním rozhovoru pro americký zábavní portál Access.

 

"A co svatební detaily? Už jste vybrali datum? Už víte, kde to bude?" ptal se moderátor Scott Evans. 27letý umělec se začervenal, mírně se usmál a poté ukázal na svou levou ruku, kde zářil stříbrný prstýnek.

 

 

Na otázku, jak dokázal tak velkou novinku utajit, prohlásil: "Já vlastně nic nedělám rád veřejně." Další podrobnosti nedodal a zatím nevyšlo ani žádné oficiální prohlášení, kde by svazek potvrdil. Zase ale jednou ukázal, jak si své soukromí dobře chrání.

 

Ed Sheeran s Cherry Seabornovou se poznali na střední škole, začali spolu chodit před třemi lety. Jejich vztah přežil i na dálku, kdy Cherry studovala v USA a Ed stále žil v Anglii. Zasnoubili se v prosinci těsně před Novým rokem a oba pak v rozhovorech tvrdili, že se na manželství těší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 tipy, jak udržet vztah na dálku
Vztah na dálku: romantika i naprostá beznaděj

epa TN.cz