Seriál Ulice

Eddie a Adriana se rozešli! Co bude dál? 5 scénářů. HLASUJTE

Seriál Ulice: Vezmou se Eddie a Adriana už v říjnu?
Zdroj: TV Nova

Oblíbený pár v seriálu Ulice Adriana Pešková a Eddie Rambousek se rozešel! Adriana zjistila, že jí její snoubenec byl nevěrný s kolegyní Zorou. Eddiemu nekompromisně zabouchla dveře! Jak to bude s populárními postavami z Ulice dál?

Eddie a Adriana měli před svatbou. Když se to ale dozvěděla Eddieho bývalá milenka, na nic nečekala a o svém románku s mladým realitním makléřem řekla Adrianě vše. Eddie se přiznal, odpuštění se ale nedočkal. Místo toho mu Adriana sbalila věci a vyhodila jej z bytu. Na cestu mu ještě prozradila, že jej podvedla s Mikim Seidlem! Co bude dál?

 

Eddie a Adriana se k sobě vrátí

Adriana Eddiemu románek se Zorou odpustí a on zapomene na její úlet s Mikim, Eddie se zase nastěhuje do podkrovního bytu v domě pana Peška a pár obnoví zasnoubení. Ačkoliv jí byl Eddie dlouhé týdny nevěrný, Adriana má proč mu odpustit a vzít jej zpátky. Když prožívala těžké chvíle, Eddie jí byl velkou oporou.

 

Anketa

Co bude dál s Eddiem a Adrianou v Ulici

Hlasovalo 14279 lidí.
Pomáhal jí, když ji pronásledoval expřítel Patrik. Stál při ní, když hledala otce a následně se trápila kvůli alkoholismu Evžena Šmýda. Vždyť to bylo právě Adrianino hledání otce, co Eddieho přivedlo do Drbohlavovy realitní kanceláře, kde se seznámil se Zorou!


Adriana si najde nového partnera, Eddie zůstane na ocet

Kolem krásné Adriany se vždy točili muži. Když bude chtít, jistě pro ní nebude problém najít si nového partnera. Co třeba takový Matěj? Říká se sice, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale Matěje a Adrianu teď pojí podobná zkušenost. Na konci prázdnin Matěj načapal svou partnerku Bětku s jiným mužem.

 

Za to pro Eddieho může být hledání nové partnerky složitější. Adriana rozhodně netají důvody, proč zrušila zasnoubení, a proč se s Eddiem se rozešla jen pár týdnů před svatbou. Pro ostatní potencionální partnerky to může být velkým varováním!

 

 

Eddie si najde novou partnerku, Adriana zůstane sama

Anebo to může být obráceně. Adriana je zaneprázdněná, dělá v taneční škole a v Coolně, na hledání partnera jí nezbývá moc času. Navíc rozchod s Eddiem s ní pořádně otřásl a na další vztah nemusí mít ani pomyšlení.

 

Eddie se naopak může pokusit zapomenout na Adrianu tak, že si co nejdříve najde náhradu. Jak zareaguje Zora, když zjistí, že je Eddie volný? Sice Adrianě řekla, že už o něj nestojí, ale co když to byla jen mistrná taktika?

 

Oba si najdou nové partnery

Nový vztah si také mohou najít oba bývalí snoubenci. Budou se v Ulici dál potkávat, ale po boku jiných partnerů?


 

Oba zůstanou sami

Nebo je naopak rozchod tak poznamená, že dlouho nebudou chtít nikoho ani vidět? Adriana je pracovně velmi vytížená, do toho jí její děda Vlastimil Pešek chce přenechat péči o dům. Pak se těžko hledá nový partner.

 

Eddie Adrianě řekl, že ona je žena jeho života. Dokáže se ještě takhle zamilovat do jiné ženy?

 

 

Který scénář by se vám nejvíce líbil? Hlasujte v naší anketě! Na to, jak se bude dál vyvíjet příběh Eddieho a Adriany se dívejte každý všední den od 18:25 na TV Nova!

 

Tohle prozradila Šárka Vaculíková, alias Adriana, o vztahu s Eddiem v rozhovoru ve Snídani s Novou:


 

ČTĚTE TAKÉ:

Poradíme, jak se SPRÁVNĚ ROZEJÍT V OSMI KROCÍCH

Rozešli jste se, ale tím to neskončilo

TAJEMSTVÍ Z ULICE. Všimli jste si, jak je představitelka Adriany neskutečně štíhlá? Konečně prozradila, jak to dělá!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
vbo TN.cz