Nepovedený koncert

Strach o Eltona Johna: Nedozpíval píseň a odvedli ho z pódia! VIDEO

Téma:

Zdravotní problémy donutily britského zpěváka Eltona Johna přerušit koncert na Novém Zélandu. Během nedělního vystoupení na stadionu v Aucklandu přišel o hlas a za pomoci asistentů opatrně odešel z pódia. Fanoušci ho i přesto odměnili obrovským potleskem.

"Úplně jsem ztratil hlas. Nemůžu zpívat. Omlouvám se,“ řekl svým fanouškům Elton John.

 

Podle BBC zpěvák vypadal, že propukne v pláč poté, co se opřel o své piano a potřásl hlavou. Hudebník již na začátku koncertu informoval o tom, že mu lékaři diagnostikovali zápal plic.

 

 

Jedná se o lehčí formu zápalu plic, která se v angličtině označuje jako "walking pneumonia.“ Příznaky však nebývají nijak nebezpečné, většinou odpovídají lehkému zánětu průdušek. Typickými symptomy jsou zejména kašel, bolest na hrudi, krku a hlavy.

 
"Odpočinek v posteli nebo hospitalizace obvykle nejsou zapotřebí. Symptomy jsou natolik mírné, že pacient může pokračovat ve svých každodenních činnostech,“ uvádí portál CNN.

 

 

Lékaři zpěváka kontrolovali i během koncertu. I přes onemocnění zazpíval Elton John množství svých hitů. Během písně Daniel jeho hlas selhal a zpěvák vystoupení nedokončil.

 

Krátce po svém odchodu z pódia napsal hudebník na instagram svým fanouškům dojemný vzkaz. "Zpíval jsem z celého srdce. Pak to ale můj hlas už nezvládl. Jsem zklamaný, naštvaný a omlouvám se. Dal jsem do toho všechno. Velice vám děkuji za neuvěřitelnou podporu a za všechnu lásku, kterou jste mi během dnešního vystoupení dali najevo. Jsem vám neskonale vděčný,“ napsal Elton John.

Lucie Staničková TN.cz