znovu v okovech

Exgangster Berdych do toho praštil! Milá na něj čekala 11 let!

David Berdych si vzal dlouholetou přítelkyni Marii
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jeden z nejznámějších českých zločinců, nedávno předčasně propuštěný David Berdych, znovu přišekl o svobodu. Tentokrát za to ovšem nemůže policie, ale Berdychova přítelkyně, kterou si v pátek vzal.

David Berdych opustil brány vězení letos v červnu po 11 letech - odsouzen byl přitom na 15 roků, takže nyní musí sedm let sekat dobrotu, jinak se bude muset vrátit do pokoje se zamřížovaným oknem.


A Berdych ukazuje, že to s napravením a spořádaným životem myslí opravdu vážně - v pátek se totiž v Praze oženil. Jeho vyvolenou se stala Marie K., která na obávaného vyděrače a lupiče čekala dlouhých 11 let.


Že jejich láska dlouhým odloučením nijak neutrpělay bylo jasné už při Berdychově propuštění na svobodu. Marie totiž na svého partnera čekala hned za branami věznice a okamžitě se mu vrhla kolem krku.


Pár si své Ano řekl v libeňském zámečku, pak se svatebčané přesunuli do hotelu v pražské Troji. Berdycha vypátral deník Blesk a muž, jehož jméno nesl i nechvalně proslulý gang, z toho vůbec neměl radost.


"Mě taky pořád někam posílali a za to jsem dostal jedenáct let. Dejte mi už konečně pokoj,“ bručel nakvašeně Berdych cestou do obřadní síně.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez TN.cz