Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2018
jitka smutná

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Nová postava v Ulici způsobí poprask!

Zdroj: TV Nova

Do Ulice dnes přichází nová postava, která pořádně zamává životem rodiny Peškových. Jitka Smutná coby Marie Vránová chce urovnat vztahy se svým bratrem Vlastou Peškem. Podaří se jí to?

Ve snaze narovnat staré rodinné křivdy a po letech se setkat se svým bratrem Vlastou Peškem (Rudolf Hrušínský). S takovými úmysly dnes přijíždí do Ulice Jitka Smutná alias Marie Vránová. Setkání s bratrem, se kterým ji rozdělily staré sváry, ale proběhne úplně jinak, než si představovala.

 

Vlasta Pešek v pátek oslaví sedmdesátiny a to je dobrá příležitost pro setkání s rodinou. Amálie (Dana Syslová) i Mariina dcera Blanka (Linda Rybová) by byly rády, aby se u této příležitosti sourozenci udobřili, jenomže Pešek o setkání se sestrou Marií nestojí.

 

17

GALERIE: Do Ulice vstupuje Jitka Smutná

Zdroj: TV Nova

Do Ulice vstupuje Jitka Smutná - 1

Hodnocení:

 

Nezapomněl jí, co mu před lety řekla. Marie přesto sebere odvahu a už dnes večer stiskne zvonek u jeho domu. Aniž by tušila, jak zásadní tento krok v dalším životě znesvářených sourozenců bude. 

 

 

Ač sourozenci, jsou Marie a Vlasta jako oheň a voda. I proto je jejich vztah komplikovaný. Jedno ale mají společné. Oba jsou až příliš tvrdohlaví a hrdí na to, aby udělali první krok ke smíření. Mariina nemoc ji donutí udělat vstřícné gesto. 

 

"Marie je ženská, která má statek a nebojí se fyzické práce. Musí být manažersky schopná, musí mít ráda přírodu. Protože se nachází v těžké životní situaci a není si jitá tím, kolik času jí ještě zbývá, rozhodla se, že napraví vztahy ve své rodině a pokusí se najít po letech cestu ke svému bratrovi, Vlastovi Peškovi," popsala svou postavu herečka Smutná. 

mom TN.cz