Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ordinace v růžové zahradě 2

Exkluzivní ukázka! Poslední slova Andrey před smrtelným výstřelem

Zdroj: TV Nova

Dnes naposledy promluví do děje seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jedna z nejoblíbenějších postav. Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. Zemře ale jako hrdinka.

Konec Andrey Hanákové (Klára Cibulková) se blíží. Obětavá doktorka sice trpí nevyléčitelnou nemocí, zemře však za mnohem dramatičtějších okolností, než kdokoli předpokládal.

 

Odejde jako hrdinka, když nasadí vlastní život pro záchranu jiného. Kulky, které měly patřit její pacientce Martině Kaiserové (Viola Černodrinská), skončí v jejím těle! 

 

Jak na náročné natáčení vzpomíná sama herečka? "Nemoc jsem měla předepsanou od začátku, takže jsem od první chvíle počítala s tím, že konec může kdykoliv přijít a scénáristé té nemoci mohou využít, ale tenhle odchod mě překvapil. Na druhou stranu rozumím tomu, jak to scénáristé a dramaturgové mysleli. Andrea byla za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu, dává smysl. Studovala jsem následky téhle nemoci, není to hezké. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky. Zůstala hrdinkou do konce," popsala Cibulková.

 

116

GALERIE: Přestřelka v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Přestřelka v Ordinaci - 1

Hodnocení:

 

Herečka na sobě během natáčení musela mít výbušninu. "Byl to zvláštní pocit. Nikdy jsem to nezažila. Aby bylo vidět, že mě postřelili, měla jsem takové destičky s výbušninou na břiše. Upozornili mě, že se nesmím chytat za břicho, abych si nezranila ruku. Mohla bych si způsobit velkou popáleninu. Ale ujistili mě, že když tohle dodržím, že si nemůžu ublížit. Zevnitř je destička, takže jsem cítila takový tlak," vzpomínala.

 

Cibulková přiznala, že se při výstřelu lekla. "Lekla jsem se té pistole, ale nebolelo nic. Výsledek jsem už viděla a vypadá to dobře, tak mám radost," dodala. 

 

 

Pro herečku byla přestřelka jednou z nejnáročnějších scén, které v Ordinaci točila. "Také se mi vybavuje pád z balkonu před dvěma lety. Jednou jsem dokonce utíkala z hrobu, když mě kolega Pavel Soukup chtěl zakopat. A výbuch varny na začátku letošního roku byl velký! Vždycky věřím pyrotechnikům, že to mají pod kontrolou a že není čeho se bát. Mě tahle natáčení bavila moc," přiznala.

 

Jeden z nejdramatičtějších dílů čeká na diváky už dnes ve 20:20. Na další pokračování se můžete těšit ve čtvrtek. Předchozí díly Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Nepřehlédněte: 
Poslední natáčení Andrey: Na place schytala dvě kulky, v zákulisí pak polibek od kolegy! VIDEO
 

Další smrt a vězení v Ordinaci... Prchal Hanákovi zastřelí milovanou ženu, zpečetí si tím stejný osud?

mom TN.cz