Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

dřív než v tv

Exkluzivní UKÁZKA: V Ulici dojde na facky! Kdo to pořádně schytá?

Tento týden bude v seriálu Ulice stát za to! Lucka Weberová se totiž dostane do pořádného maléru. A znovu kvůli Matějovi.

Lucka s Matějem se spolu snaží trávit každou volnou chvíli. Nezadržitelně se totiž blíží chvíle, kdy Matěj odjede do Kanady, kde dostal neodolatelnou pracovní nabídku.  

 

Jenže Lucčin otec vztahu své dcery s téměř o deset let starším klukem nepřeje a už několikrát jí udělal pořádnou scénu. Jednou si pro ni dokonce dojel až do Matějova bytu a násilím ji odvlekl.

 

Podobná situace se zopakuje i nyní. Lucka totiž u Matěje přespí, doma to ale neřekne. Bojí se totiž, že by ji otec nepustil. A její strach je oprávněný. Weber si nad ránem pro Lucku dojde a ta slízne pořádnou facku.

 

 

Natáčení bylo hodně reálné. Zatímco některé herečky si skutečné facky nepřejí, představitelka Lucie Weberové, Karolína Šafránková, se toho nebojí. Od svého hereckého kolegy Václava Vašáka jich schytala hned několik. Každá scéna se totiž točí několikrát. Tato proběhla i se zkouškami pětkrát. Po každé klapce bylo nutné Karolínu přelíčit, aby neměla zarudlou tvář.

 

Na to, jak si Weber Lucku podá, se můžete těšit už tento týden! Ulici sledujte každý všední den v 18:25 na Nově! Poslední díly si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Podívejte se, co vás v tomto týdnu v Ulici čeká:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Do Ulice přichází NOVÁ POSTAVA: Režisér seriálu zničí starostku Světlanu?

Láska na dálku! Jak ji zvládne Matěj a Lucka z Ulice?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

mom TN.cz