hrozivá předpověď

POSLEDNÍ BITVA: ISIS se chystá na konečný úder, tvrdí experti

Téma:

Teroristé Islámského státu se připravují svést "poslední bitvu" se Západem. Můžeme proto očekávat, že se zvýší počet teroristických útoků, tvrdí expert, který detailně mapuje pohyb radikálů. Sérii útoků mají podle odborníka na geopolitologii radikálové odstartovat v období po Štědrém dnu.

Anketa

Překazí ISIS novoroční oslavy teroristickým útokem?

Hlasovalo 1943 lidí.
Za letecké údery Západ zaplatí, zní jasné poselství z řad bojovníků Islámského státu. Podle odborníka Theodore Kasika teroristé myslí svou odvetu smrtelně vážně.

 

Video záznam zveřejněný o svátcích, kde teroristé vyhrožují odvetou za letecké údery, je podle Kasika signálem k obsazení symbolických památek a k následnému útoku. Ten podle odborníka můžeme očekávat mezi vánočními svátky a Novým rokem. O děsivé předpovědi informuje deník The Sun.

 

V souvislosti s pařížskými útoky navýšil počet policejních hlídek i Londýn. Jak Kasik potvrdil, i ten je v ohrožení, protože patří mezi země bombardující pozice Islámského státu. Zároveň ale uznává, že největší rány zasazují radikálům jiné dva státy.

 

 

"Jednotky ISIS v Levantě jsou neustále bombardovány Spojenými státy a Ruskem," vysvětluje Kasik. Kvůli vysokému stupni nebezpečí musel prchnout do Libye i vůdce radikálů Abu Bakr al-Baghdadi.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÉ PRAKTIKY: Islámský stát rozjel děsivé obchodování! Čím šokoval svět?

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

lud TN.cz