Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 8. 2018

Extrémní teploty v Česku? Raději utečte k moři!

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj

Teploty v posledních dnech trhají rekordy, a tak vůbec nejrozumnější v tuto chvíli je zabalit kufr a vyrazit k moři, kde si tropické teploty skutečně užijete!

Dovolená na poslední chvíli

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj


Ještě jste si nestihli rozmyslet, kde byste si letošní dovolenou u moře chtěli užít a už je první prázdninový měsíc za námi? To vůbec nevadí. Není totiž problém rozhodnout se na poslední chvíli a využít tak výhodné Last Minute nabídky! Nemusíte se ani obávat, že když budete dovolenou vybírat na poslední chvíli, že nebude z čeho. Výběr je široký, a tak spíše může nastat opačná situace – bude těžké se rozhodnout, kam byste raději! Přinášíme několik zaručených tipů!

Slunné Bulharsko

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj


Pokud je Vaše touha po osvěžujícím moři opravdu velká a chcete být u moře rychle, vyberte si zájezd do Bulharska. Let Vám potrvá dvě hodinky a pak už hurá na pláž. Kromě toho se můžete těšit na výborné jídlo, opravdovou letní pohodu, a navíc i přívětivé ceny. Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, bude pro Vás skvělou volbou letovisko Primorsko. Vaše ratolesti se mohou pobavit ve zdejším dětském klubu CK Alexandria a Vy si můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Orientální Turecko

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj


Potrpíte si na tobogány, skluzavky a všelijaké jiné vodní atrakce? Pak se rozhodněte pro Turecko! Ale pozor, obvykle je ve zdejších hotelech all inclusive servis tak bohatý, že se snadno může stát, že přijedete s nějakým tím gramem navíc. Letovisko Side zaručeně nabídne krásné dlouhé písčité pláže a hned několik klubových hotelů CK Alexandria, kde se o Vaši zábavu postará skvělý tým českých animátorů.

Antické Řecko

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj


Mezi našimi tipy nesmí chybět ani top dovolenková destinace Řecko. Pokud jste už navštívili kdejaký řecký ostrov, doporučujeme vydat se prozkoumat pevninu. Poměrně neobjevenou oblastí je Korintský záliv. Zde si užijete jak krásné koupaní v křišťálově čistém moři, tak i atmosféru starověkého Řecka například v antické věštírně v Delfách.

Menorca perla Baleár

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj


Pláže jako v Karibiku, osvěžující drinky z menorského ginu, působivá příroda – to vše a mnohem více nabízí baleárský ostrov Menorca. Ostrov je o poznání klidnější než například Mallorca či Ibiza a je ideálním místem pro pohodovou rodinou dovolenou. Pokud by Vás krásné pláže s neuvěřitelně tyrkysovou vodou náhodou omrzely, můžete se vydat na výlet do malebného hlavního města Mahon. 

Komerční článek