Noční přepadení

Falešní policisté vtrhli do domu a utekli s téměř milionem a půl!

Dům, ze kterého falešní policisté uloupili 54 tisíc eur
Zdroj: TV Markíza
Téma:

Noc hrůzy za sebou má rodina z obce Teplý Vrch u Rimavské Soboty na jižním Slovensku. Do domu totiž pod rouškou tmy vrthli falešní policisté, obyvatele domu zmlátili a utekli s velkým obnosem peněz.

Falešní muži zákona byli dva. Na dveře domu zabušili a tvrdili, že provádějí protidrogovou razii. Když jim devětadvacetiletá žena otevřela, stříkli jí do obličeje slzný plyn a rozkázali, ať si lehne tváří k zemi, píše portál tvnoviny.sk.


"Jeden z pachatelů pak pokračoval dál do domu, kde se nacházel jednačtyřicetiletý muž. I jemu okamžitě stříkl do obličeje slzný plyn a nařídil mu, ať si lehne na zem. Pak oběti spoutal ruce a ptal se, kde jsou schované drogy," popsala další momenty policejní mluvčí Petra Kováčiková.


 

Pak falešný policista začal bezbranného muže mlátit gumovým obuškem do hlavy a zad. Přestal až poté, co se dozvěděl, kde je v domě trezor. Z něj pak lupiči vytáhli asi 54 tisíc eur (přibližně 1,36 milionu korun) a ujeli pryč.


Podle TV Markíza je oloupeným provozovatel výherních automatů, oběma lupičům nyní za brutální přepadení a uloupení velké sumy peněz hrozí až patnáctiletté vězení.

pez TN.cz