Tragédie na sídlišti

Falešný odpočtář k smrti ubodal chlapce (†16), jeho přítelkyni zranil

Brutální útok v Žilině
Zdroj: Policie SR
Téma:

Neuvěřitelná tragédie se stala ve čtvrtek na sídlišti ve slovenském městě Žilina. Zatím neznámý muž zaútočil na šestnáctiletou dívku, která mu otevřela dveře bytu. Jejího stejně starého přítele, který ji přišel bránit, útočník ubodal.

Neznámý muž se měl podle obyvatel dostat do domu tak, že se vydával za zaměstnance energetické společnosti. Údajně tvrdil, že jde opisovat hodiny. Dveře bytu v 6. patře mu otevřela teprve šestnáctiletá dívka. Tu měl útočník napadnout, informuje portál tvnoviny.sk.

 

Na pomoc jí přispěchal její stejně starý přítel. Dívku se mu zřejmě podařilo zachránit, sám však útok nepřežil. Jeho zraněnou přítelkyni odvezla sanitka.

 

"Ve čtvrtek 16. května odpoledne v žilinském bytě došlo za dosud nezjištěných okolností k usmrcení mladého 16letého chlapce a zranění 16leté dívky," potvrdili slovenští policisté.

 

 

Po neznámém muži je vyhlášeno pátrání. Podle informací televize Markíza viděli sousedé muže z domu utíkat v červených montérkách.

 

"V současné době probíhají na místě prvotní procesní úkony a není možné poskytnout žádné další informace," dodali policisté. Ti zůstávají stále na místě.

pan TN.cz