Rozloučení s mistrem

Fanoušci čekali u Žofína desítky hodin! Nocí se nesly hity Karla Gotta

Jan Mareš
Jan Mareš , Jan Pánik
Aktualizováno 11.10. 2019 21:22

Někteří fanoušci Karla Gotta čekali na otevření Žofína už od včerejšího odpoledne. Neodradila je ani zima a dlouhou chvílí si krátili především vzpomínáním na zpěváka. Dlouhou nocí se nesly několikrát i jeho hity.

Potlesk příznivců doprovázel i příjezd pohřebního vozu s ostatky Karla Gotta. První fanoušci tam stáli už ve čtvrtek ve tři hodiny odpoledne. 

 

"Myslel jsem, že tady bude nával, ale zatím je tady klid a čekáme, co se tu bude dít dál. Kája byl King, největší z největších zpěváků. Každého kvůli tomu bolí srdce, ale takový je život," řekl už ve čtvrtek televizi Nova pan Karol, který měl sebou pouze židličku a zásobu vody.

 

ONLINE přenos z pražského Žofína můžete sledovat ZDE.

 

I přes poměrně chladné počasí některým nechyběla chuť připomenout si Zlatého slavíka a jeho hity.Hodinu po půlnoci policie zcela uzavřela Masarykovo nábřeží před Žofínem a organizátoři začali rozmisťovat zábrany.

 

 

V pohotovosti byly celou noc floristky, které navezly na Slovanský ostrov několik dodávek květin. Mezitím se fronta fanoušků stále prodlužovala a chvíli před sedmou ráno už dosahovala až na most Legií.

 

TN.cz