CELEBRITY

"Gelemová o mně lže," zuří Dáda. Řekla, jak to má teď s Felixem

Dáda Patrasová, Felix Slováček, Lucie Gelemová
Zdroj: Profimedia
Dáda Patracová, Felix Slováček a Lucie Gelemová
Anna Křenková
Anna Křenková
18.5. 2021 10:11
Téma:

Vztah malířky Lucie Gelemové a muzikanta Felixe Slováčka se rozpadl. Gelemová v pondělí na svém facebookovém profilu uvedla, že vztah končí především kvůli Dádě Patrasové, která malířce údajně posílala výhružné smsky. Podle Dády je to ale lež.

Vztah Felixe Slováčka a jeho partnerky Lucie Gelemové skončil po sedmi letech. Informace přinesl v pondělí deník Blesk a malířka o rozchodu informovala na svém facebookovém účtu. Jak rozchod bere manželka muzikanta Slováčka?

 

"Čekala jsem to a ten rozchod už nastal dřív. Každopádně, nečekám od toho nic. Je to otázka vývoje a je to spíše otázka na mého manžela než na mě," nechala se v úterý slyšet Patrasová v rozhovoru pro TN.CZ.

 


Gelemová ve svém dopise uvedla, že se Felix bude stěhovat k synovi. Podle zpěvačky a herečky je to lež. "Felix odtud nikdy neodešel. Jsme v naprostém pořádku," uvedla a doplnila, že s Felixem jsou stále v kontaktu a vídají se každý den.

 

Malířka v pondělním příspěvku také uvedla, že se už od roku 2015 potýká s výhružnými a vulgárními sms zprávami, které jí posílá Dáda Patrasová. "Často evidentně nepíše střízlivá, tyto zprávy pochopitelně mohu doložit," napsala Gelemová. "To je lež. Naprostá lež. To si všechno vymyslela a má to v rámci toho svého 'odcházejícího balíčku'. Paní Gelemovou naprosto ignoruji," tvrdí Patrasová

 

Zpověď Dády Patrasové o vztahu s manželem: Je doma každý den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz