Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak to vidí robinsoni

Finále mohlo vypadat jinak! Jeden z Robinsonů mířil na špatný terč

Robinsonův ostrov - 33. díl - 4
Zdroj: TV Nova
Kdo se stane druhým českým Robinsonem?

Robinsonův ostrov už zná své tři finalisty. Druhým českým Robinsonem se stane buď Martin, Terry nebo Martina. Posledním, kdo musel ostrov opustit, byla Zina, hlasovala pro ni sama porota.

Finále soutěže Robinsonův ostrov se blíží! Kdo se stane vítězem, se dozví diváci už ve středu. Přímou jízdenku do finále si vysloužil Martin, který opanoval závěrečnou soutěž o imunitu. Právě on a poslední vyloučená Zina si o svém pobytu na ostrově povídali s moderátorem Ondřejem Novotným v pořadu Jak to vidí Robinsoni.

 

Poslední soutěž o individuální imunitu byla hodně fyzicky náročná. Není tedy divu, že Zina, která má handicap jedné ruky, nemohla ostatním konkurovat. A to ji stálo i místo v celé soutěži. Ani Martin si ale stoprocentně nevěřil, že zvítězí. "Já jsem z té hry byl nadšený, až na ty praky. Když jsem si vzpomněl na katapulty, tak jsem si říkal, že to zase bude něco na mě," vzpomínal Martin.

 

Zato Ondra na hru moc rád nevzpomíná. "Já z toho byl taky nadšenej, když jsem tam hodinu a čtvrt stál na tom stupínku, žrali mě komáři, neviděl jsem, co děláte," smál se.

 

 

Podle jeho teorie mohla celá hra dopadnout úplně jinak. Martina totiž tak trochu mířila na jiný terč. "Martina byla úplně napravo s terčem a dvakrát mě málem zasáhla. Kdybych na sobě měl ten terč já, mohla vyhrát Martina," myslí si Ondra. A kdo ví, třeba by pak ze hry vypadl Martin a Zina zůstala.

 

Hra prý trvala tak dlouho, že zmizela řeka. "Přijeli jsme na lodích, odcházeli jsme pěšky. I kameny byly úplně suché," popsal moderátor.

 

 

Co nehezkého si Zina myslela o Martině? A díky čemu se podařilo dostat do finále Terry? Podívejte se se celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni. Závěrečnou epizodu Robinsonova ostrova si nenechte ujít ve středu večer na Nově! Pondělní díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny najdete na VOYO.

mom TN.cz