galerie to je změna

Finalistka SuperStar shodila 20 kilo. Podívejte se, jak jí to sluší

Veronika Stýblová
Zdroj: TV Nova
Veronika Stýblová skončila v SuperStar pátá

Byla hlavní favoritkou na vítěze předloňské SuperStar. Ačkoli jí hvězdy nakonec nepřály, nevzdala to a bodovala dál. Nyní ke svému krásnému hlasu přidává Veronika Stýblová i super postavu. Je k nepoznání!

Když začínala SuperStar, bylo jasné, že soutěžící Veronika Stýblová to dotáhne velmi daleko, možná až na vítězství. Jenže diváci rozhodli jinak. Roztomilou Veroniku poslali domů s pátým místem.

 

 

Hlasy diváků si Veronika nezískala jen skvělým zpěvem, ale také svou krásou, i když měla pár kilo navíc. I s těmi se ale teď rozhodla zatočit. Jak informují Novinky.sk, nasadila novou metodu na hubnutí, díky které shodila neuvěřitelných dvacet kilo. A vypadá skutečně úžasně.

 

GALERIE: Veronika Stýblová

1
/
10
Zdroj: facebook.com
Veronika Stýblová - 7

 

Za základ úspěchu Veronika považuje stravování na základě jídelního lístku postaveného podle rozboru krve. Metabolic balance, jak se metoda nazývá, funguje na principu úpravy látkové výměny a tělesné hmotnosti a v současnoti je velmi oblíbená.

 

 

"Juhuuu pryč s tebou sádlo...," psala nadšená zpěvačka na svém Facebooku. Co se jejího zevnějšku týče, Veronika byla moc hezká i s baculatějšími tvářičkami. Zřejmě se ale necítila být sama sebou, tak se rozhodla změnit životní styl.

 

Se změnou jí pomohla i kamarádka a parťačka ze SuperStar Celeste Buckingham, se kterou nazpívala píseň "One more time". Na internetu už má klip přes 40 tisíc zhlédnutí.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jíte v noci? Možná trpíte syndromem nočního přejídání
Jídlo jako řešení problému? NE!
Z boubelky sexy kočka: Zbavila se 38 kil, omládla a zkrásněla
Boubelky v bikinách zaplavily pláže! XXL GALERIE

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz