Jihomoravský kraj

Flusanec a pěsti! Řidiči v Brně si to rozdali na silnici, jeden se sám udal

Jan Houška
Jan Houška, Zdeněk Drgáč
20.8. 2020 18:20
Téma:

V Brně se do sebe dva řidiči pustili přímo na silnici poté, co jeden nedal tomu druhému přednost v jízdě. Nejdříve přišel plivanec do obličeje, ten následovaly tvrdé pěsti. Policie po jednom z nich pátrala, sám se jí přihlásil.

V boxerský ring se změnila jedna z ulic v Brně. Přímo na křižovatce si to zde rozdali pěstmi dva agresivní řidiči. Rvačka, na jejímž počátku mělo být zatroubení na řidiče Fordu, který si vynucoval přednost, se odehrála koncem července na křižovatce u besedního domu v Husově ulici.

 

"Řidiče zatroubení rozlítilo natolik, že v křižovatce svým vozem zahradil cestu dodávce, která jej v zúžení nepustila před sebe. Po zastavení vyběhl a otevřeným okénkem plivl do obličeje řidiči dodávky,“ informoval policejní mluvčí David Chaloupka

 

Šofér dodávky okamžitě z auta vystoupil a začal se s plivajícím mužem postrkovat. To nakonec přerostlo až v pěstní souboj, při kterém řidič dodávky utrpěl zranění v obličeji.

 

 

"Majitel fordu tím asi považoval záležitost za vyřízenou a z místa ujel. Policistům by měl však ledasco vysvětlit,“ dodal Chaloupka. 

 

Policie žádala svědky, kteří incidentu přihlíželi, a širokou veřjenost o pomoc s jeho ztotožněním. V tom se mezitím nejspíš hnulo svědomí a odpoledne šel sám na policejní služebnu.

 

"Řidič fordu zachycený na videozáznamu se na výzvu přihlásil a s policií spolupracuje," uvedl Chaloupka.

TN.cz