disciplinární komise

Fotbalista vážně zranil svého protihráče! Už padly první tresty

Téma:

Fotbalová disciplinární komise už vynesla první tresty ohledně nedohraného víkendového zápasu nižší soutěže na Nymbursku. Na trávníku tam napadl a vážně zranil jeden z fotbalistů svého protihráče a poté zaútočil i na rozhodčího. Případ vyšetřuje policie. Domácí klub už dostal pokutu a zápas byl kontumován ve prospěch hostů.

Radek Horyna dopadl velmi špatně poté, co ho při zápase po jednom z běžných soubojů surově napadl protihráč. Po útoku skončil s vážnými zraněními hlavy v nemocnici, kde se včera podrobil operaci. Zraněné místo mu lékaři rovnali a vyztužovali.

 

"Při dopadu jsem dostal kopačkou do obličeje, kde mám na třech místech zlomenou čelist, dvakrát na mě soupeř šlápnul a jednou snad kopnul," popsal zraněný fotbalista Radek Horák.

 

Během utkání 3.třídy mezi Kamenným Zbožím a FC Dymokury domácí prohrávali 0-2 a právě nejspíš kvůli tomu neudržel nervy na uzdě hráč (33) domácího týmu. Za jeho běsnění, při kterém zranil protihráče a napadl poté i rozhodčího, už padly první sankce.

 

 

Disciplinární komise už vynesla fotbalové tresty, domácí klub bude platit 20 tisíc pokutu a zápas byl kontumován ve prospěch hostujícího týmu.

 

Případ samotného hráče bude fotbalová disciplinárka řešit až po ukončení policejního vyšetřování. Fotbalistovi hrozí několikaletý zákaz hraní. Policisté řeší případ jako výtržnictví, za které může hrozit v krajním případě až dvouleté vězení.
 

Související témata:
klma tn.cz / TV Nova