galerie dramatický okamžik

Fotila svatebčany a netušila, co se za ní děje! Těsně unikla smrti

Nebezpečné svatební foto - 1
Zdroj: facebook
Svatebčané byli pořádně vyděšení
Téma:

Fotografka Leslie Hollingsworthová se na svatbách vždy snaží zachytit všechny krásné a emotivní okamžiky. Při pořizování hromadné fotografie na ulici na ni ale z objektivu najednou vykoukly zděšené tváře svatebčanů. V tu chvíli vůbec netušila, jak blízko byla smrti.

Svatba má být krásným slavnostním okamžikem, kterým muž a žena oficiálně vstupují na společnou cestu životem. Kvůli fotografce Leslie Hollingsworthové se ale z radostné události jednoho z oddaných párů málem stala tragédie. Fotografka totiž při pořizování hromadných snímků nedávala dostatečný pozor, a tak málem přišla o život.

 

"Abych dostala do obrazu všechny, musela jsem trochu odstoupit. Znamenalo to, že jsem sešla z obrubníku. Bylo to jen pár centimetrů do silnice," popsala okamžik Leslie.

 

GALERIE: Nebezpečné focení

1
/
3
Zdroj: facebook
Nebezpečné svatební foto

 

Zpoza rohu se ale nečekaně vyřítilo auto, řidič ignoroval nejvyšší povolenou rychlost a namířil si to přímo k fotografce. Vůz ji minul jen o chlup.

 

 

"Otec nevěsty tam byl se mnou, přitáhl mě a začal křičet. Netušila jsem, jak blízko auto okolo mě projelo," vyprávěla později novinářům Leslie. Výraz družiček a ostatních svatebčanů ale mluvil za vše. Jediný, kdo výraz nijak nezměnil, byl ženich s nevěstou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na svatbě poklekl před šestiletou dívkou a pronesl dojemnou žádost. Rozplakala se štěstím!

Nevěsta šokovala budoucího manžela přímo před oltářem! Bláznivým činem odrovnala všechny přítomné

lud TN.cz