bylo mu pouhých 40 let

Fotograf celebrit skočil z okna! Smrt Václava Širce halí záhada

Václav Širc
Zdroj: facebook
Václav Širc spáchal sebevraždu
Téma:

Zpráva o tragické smrti Václava Širce (†40) zasáhla nejen svět modelingu. Muž, kterému pózovala třeba Hanka Mašlíková či Andrea Verešová ukončil minulý týden svůj život skokem z okna. S informací přišel Blesk.cz.

Tragická událost se stala v noci z druhého na třetího března, policie kvůli probíhajícímu vyšetřování ale odmítla poskytovat další informace. Podle lidí z Šircova okolí, které Blesk oslovil, skočil mladý fotograf z pátého patra domu, ve kterém bydlel.

 

Na místě, kde se našlo fotografovo tělo, vzniklo pietní místo, kam lidé nosí květiny a svíčky. Proč Širc svůj život tak náhle ukončil, je stále záhadou. Ani jeho přítelkyně netuší, proč to udělal. Měli údajně už zaplacenou dovolenou.

 

Teorií, proč si tak mladý člověk vzal život, je několik. Někteří tipují nešťastnou lásku, jiní zase dlouhodobé zdravotní problémy, se kterými se fotograf potýkal. Podle zdroje Blesku měl boreliózu a dlouho se léčil. Do konce života musel brát léky.

 

 

"Zemřel úžasnej fotograf a zároveň skvělej člověk Václav Širc. Nikdy nezapomenu na ta super focení, která jsem díky tobě zažila! Odpočívej v pokoji, Vašku," napsala na sociální síť modelka a moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková. Před jeho fotoaparátem stanula třeba také Andrea Verešová či Tereza Fajksová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Pokusila jsem se o sebevraždu. Několikrát!

Postihl vás někdy syndrom "zlomeného srdce"? Pozor na něj!

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Úspěšný fotograf českých celebrit je po smrti! Oběsil se

mom TN.cz