náhlý kolaps

Strach o legendu: František Nedvěd zkolaboval při koncertu

František Nedvěd
Zdroj: Mediafax
František Nedvěd

Mladší z bratří Nedvědů v neděli zkolaboval na koncertu a skončil v nemocnici. Je mimo ohrožení života, kvůli svému zdravotnímu stavu ale musel zrušit i nadcházející plánovaný koncert v Luhačovicích.

Písničkář František Nedvěd musel být v neděli převezen do nemocnice. Nedbal totiž rad lékařů a atmosféru na koncertu si užíval víc, než měl. Jeho tělo ale nápor nezvládlo a zpěvák, který trpí diabetem, se zřítil k zemi.

 

"Byl jsem na koncertě, kde jsem řádil. Potom jsem si píchl inzulin, nějak to nešlo dohromady a sanitka mě odvezla do nemocnice. Tady mi napíchli kapačky a doufám, že večer už budu doma,“ řekl písničkář pro deník Blesk, který o jeho stavu také informoval.

 

 

Nyní už je sice Nedvěd v pořádku, musí se ale teď hodně šetřit. Podle lékařu by se neměl nijak zatěžovat nejméně do středy a známý písničkář proto zrušil i všechny nadcházející akce - včetně nadcházejícího koncertu v Luhačovicích, který byl naplánoán na středu.

 

František Nedvěd je přesvědčený, že brzy bude v pořádku, v což zajisté doufají i jeho fanoušci. A brzké uzdravení přejeme i my.

Zvuková zkouška na jeden z koncertů bratří Nedvědů

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz