Legendární písničkář

František Nedvěd slaví kulatiny! Přeji si hlavně zdraví, říká

Téma:

Legendární písničkář František Nedvěd v úterý oslavil 70. narozeniny. Společně s bratrem Janem tvořili dlouhá léta slavné duo, ale dnes už se prakticky nestýkají.

"Dneska jsem začal pracovně od rána, ale teď už jen pohov po kávě a dělám jen pár chlebíčků," řekl TV Nova oblíbený zpěvák. S bratrem Janem působili v kapele Brontosauři a patřili mezi nejznámější umělce 90.let.

 

Jejich skladby bořily hitparády a zněly u každého táboráku. "V minulosti dokázali rozplakat fanynky, ale svým rozchodem dokázali rozplakat i muže v maskáčích - vyprodali společně Strahov dnes jsou rozhodnuti dobýt Václavák, Jan a František Nedvědovi," řekl v minulosti Martin Dejdar.

 

 


Po prvním rozchodu se sice dali dohromady, dnes už v kontaktu opět nejsou. Přitom Jan loni při své oslavě 70.narozenin prosil bratra o smír. "Brácho, tys mě měl napsat a já tobě taky, k narozeninám. Brácho, nezamyslíme se?," řekl Jan Nedvěd.

 

Podle Františka už ale nehrozí, že by se na jednom pódiu sešli. "Nejsme v kontaktu, jsme docela daleko od sebe a myslím, že už věk se na nás poznamenal," dodal oslavenec.

 

"Já bych si jestli dovolíte popřál hlavně zdraví, jak nebude, tak budu ležet doma zpívat si sám pro sebe a já chci ještě dlouho dlouho zpívat," zakončil František Nedvěd. Jako dárek si nadělí velký narozeninový koncert v Lucerně.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
ham TN.cz