Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Fred & Flo – kvalitní produkty pro vaše nejmenší

Tesco
Zdroj: Tesco Stores ČR
Téma:

Tesco vyvinulo speciální řadu produktů, které zajistí potřebné pohodlí a ochranu vašich dětí.

Pod značkou Fred & Flo najdete kvalitní výrobky, které se postarají bezpečí a komfort vašich nejmenších od hlavy až k patě – plenky, kosmetické potřeby a čistící ubrousky pro miminka a doplňky pro čerstvé maminky. Když se řekne Fred & Flo, představte si barevný a nebojácný svět naplněný fantazií viděný očima dětí.


Při výrobě byl kladen důraz na použití nejnovějších technologií. Řada plenek proto využívá speciální technologii třech kanálků, které pomáhají rychle a rovnoměrně odvádět vlhkost. Navíc plenky Premium zajišťují dvanáctihodinovou ochranu, jsou opatřeny indikátorem vlhkosti a technologií Silky Touch pro jemnou hedvábnou měkkost. Elastické pásky pak zajistí dokonalé přilnutí plenky k bříšku a nožičkám dítěte, aniž by způsobovaly nepříjemné otlačeniny.

Všechny vlhčené ubrousky a kosmetické potřeby obsahují přírodní výtažky z aloe vera, heřmánku nebo mandlového oleje. Mezi nimi také najdete speciálně vyrobené produkty pro citlivou pokožku novorozenců. Olejíčky chrání pokožku miminka, hydratují a udržují pokožku jemnou a vyživenou.

Nedílnou součástí řady Fred & Flo jsou i krémy proti opruzeninám. Ty chrání pokožku, která se během celého dne nachází pod plenkou. Navíc brání vzniku nepříjemných opruzenin, které mohou vést až k zánětu. Pokud již zánět vznikl, ochranný krém napomáhá k rychlejšímu hojení a zklidnění pokožky.

S řadou výrobků Fred & Flo budou vaše děti jako v bavlnce.

Související témata:
Komerční článek