pomsta spoluvězňů

Fritzlovi (80) dělají ve vězení ze života peklo! Zažívá hrozné věci

Josef Fritzl - 2
Zdroj: isifa.com
Téma:

Rakušan Josef Fritzl (80) 24 let znásilňoval ve sklepě v Amstettenu svou dceru Elizabeth a zplodil s ní sedm dětí, z nichž jedno dítě zemřelo. Nyní sám zažívá bezmoc a obrovská muka. Spoluvězni ho totiž šikanují a bijí.

Elizabeth si prošla peklem, které si dokáže představit málokdo. Její vlastní otec jí 24 let věznil ve sklepě v Amstettenu a nutil ji k sexu. Dceru znásilnil asi třitisícekrát. Z jejich "vztahu" se na svět narodilo sedm dětí. Jedno z dětí krátce po narození zemřelo. Fritzl jeho mrtvolku spálil v kotli.

 

Za incest, zabití a jiná další odporná zvěrstva mu soud udělil před sedmi lety jednosměrnou jízdenku do věznice se zvýšenou ostrahou v dolnorakouském městě Sankt Pölten.

 

 

Podle rakouského deníku The Local znásilňovanou dívku pomstili Fritzlovi spoluvězni, kteří odsouzence nyní bijí a šikanují, před nedávnem mu prý dokonce jeden z vězňů vymlátil zuby.

 

Kde Fritzl věznil svou dceru? A co všechno má na svědomí? Podívejte se na následující reportáž.

 

 

Ředitel věznice Josef Schmoll podle deníku nemá žádné další bližší informace. Potvrdil ale, že na Fritzla teď dávají pro jistotu pozor čtyři bachaři.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znásilněná dívka vzala spravedlnost do svých rukou. Nepochopíte, co děsivého provedla!

Krutá msta za znásilnění dcery: Otec viníkovi upálil genitálie žhavými kleštěmi

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz