Ověřte si majetek

Nemůžete přijít o dům? Nejste milionáři? Zkontrolujte si to!

Téma:

Díky naší aplikaci se i z vás mohou stát milionáři! A nebo můžete přijít na to, že byste měli okamžitě kontaktovat speciální úřad, aby dům, ve kterém bydlíte, napsali na vás. Jinak byste o něj mohli přijít!

Tisíce Čechů by mohly přijít o střechu nad hlavou. Jejich majetek totiž není správně zapsaný na úřadech. Pokud ho řádně nenahlásí a nepřihlásí se o něj, mohli by o něj za pár let přijít!

 

Přinášíme vám jednoduchou možnost jak zjistit, zda nejste majitelem nemovitosti na aktualizovaném seznamu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Tam jsou tisíce položek, o které se buď nikdo nehlásí, nebo které nemají vše správně nahlášené. Nejste tam i vy nebo váš předek, po kterém můžete dědit? Zkontrolujte si to:

 

 

 

Soubory jsou ve formátu "xls" takže k jejich otevření budete potřebovat program Microsoft Excel nebo třeba OpenOffice. Pro snadnější vyhledávání v seznamu využijte klávesovou zkratku ctrl+f. Napište jméno svého předka a ihned uvidíte, jestli se někdo takový v seznamu nachází.

 

V redakci TN.cz jsme se snažili vypátrat ty nejzajímavější nemovitosti, které stále hledají své majitele. A jsou mezi nimi opravdové skvosty. Venkovské statky, bývalé školy, mlýny, třípatrové vily i roztomilé řadové domky. Podívejte se na naše úlovky ve fotogalerii.

 

Galerie Zajímavé nemovitosti ze seznamu

1
/
9
Zdroj: Google Maps / mapy.cz
Zajímavé nemovitosti ze seznamu - 10 ; Vidnava na Jesenicku

 

V seznamu jsou tisíce jmen lidí, kteří se ke svým nemovitostem nehlásí nebo ani nevědí, že jim patří. Často se totiž jedná o již nežijící osoby. Pokud byste v seznamu našli jméno některého svého příbuzného, můžete nemovitost získat v dědickém řízení.

 

Dozvěděli jste se, že vám nějaký majetek náleží? Podívejte se, jak se o něj přihlásit:

 

 A tady jsou kontakty na příslušná pracoviště:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Úžasný domek v lese: Chtěli byste žít na téhle samotě?

Romantika v novém domě: Nahý Rytmus ve vaně vyznal lásku Daře

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz