Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dvanáct mužů

Gang znásilnil turistku v populární destinaci! Vše natočili a zveřejnili

Ženu znásilnili na dovolené v Sorrentu
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Oblíbená destinace se stala místem otřesného činu dvanácti mužů. V italském Sorrentu měli hromadně znásilnit turistku, vše navíc natáčeli na mobil a video poslali do společné konverzace na WhatsAppu. Policie zadržela pět pachatelů, dalších sedm ale podezírá.

Padesátiletá turistka spolu se svou dcerou trávily dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu v přímořském Sorrentu nedaleko Neapole. Poslední večer pobytu jim barmani naservírovali drinky, které obsahovaly drogy, píše portál Daily Mirror.

 

Mladší Britka brutálnímu osudu unikla, její matka ale zažila peklo. Barmani ji poté, co ji otupěly drogy, odvlekli k bazénu, kde byla poprvé znásilněna. Poté ji dvanáct mužů vzalo do hotelového pokoje, kde se ve znásilňování střídali.

 

Případ se stal už v říjnu 2016, dlouho ale neměli policisté žádné stopy. Ukázalo se však, že si muži všechno natáčeli a poté video sdíleli ve společné konverzaci v mobilní aplikaci WhatsApp. Chat byl nazván "Bad Habits" (Zlozvyky), další účastníci video komentovali.

 

 

Policie dosud zadržela pět pracovníků hotelu, jmenovaných jako Antonino Miniero, Gennaro Davide Gargiulo, Fabio De Virgilio, Raffaele Regio a Francesco D'Antonio. Dalších sedm mužů ale podezírá z napomáhání činu či přímo znásilnění.

 

Případem se teď bude zabývat soud. Policie dokázala muže dopadnout právě díky videu, které porovnala se záznamy z bezpečnostních kamer. Nezvratnými důkazy je pak to, že žena na sobě měla stopy jejich DNA.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavnou sportovkyni hromadně znásilnila parta opilců: Pořád se na mně střídali! ZDRCUJÍCÍ ZPOVĚĎ

Skupina mužů unesla náctiletou dívku ze svatby: Ohavné, co všechno jí udělali!

 

epa TN.cz