Královská rodina

George a Charlotte milují tetu Meghan. Tímto trikem si je získala

Meghan, George a Charlotte
Zdroj: Profimedia
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/meghan-markle-won-prince-george-13124843
Téma:

Pokud jde o vztah s dětmi svého švagra prince Williama, vévodkyně Meghan do královské rodiny zapadla skvěle. Malí George a Charlotte na svojí tetu nedají dopustit. Meghan jako skvělá kuchařka si totiž královská srdce získala skrze žaludky.

Podle listu Daily Mirror má Meghan s rodinou svého švagra úžasné vztahy. Přestože byla Kate v době, kdy se Meghan nastěhovala do Kensingtonského paláce, v pokročilém stádiu těhotenství, věnovala se nově příchozí člence královské rodiny a zasvěcovala ji do života v paláci.

 

Meghan se na oplátku snažila Kate pomáhat s dětmi. A rozhodně se nemusela přemáhat. Mladá vévodkyně se totiž láskou k dětem netají a ráda by brzy měla vlastní potomky. Než se tak stane, může Williamovi a Kate pomáhat s Georgem, Charlotte a malým Louisem.

 

A starší dvě děti svou novou tetu milují. Britská média teď odhalila, jak si Meghan získala jejich srdce. Je totiž výborná kuchařka a George a Charlotte zásobovala čerstvými domácími dobrotami. Královské děti jejímu kuchařskému umění neodolaly.

 

 

Ostatně hodná a v kuchyni šikovná teta je prakticky pořád nablízku. Rodiny George a Harryho sdílejí stejné sídlo, Kensingtonský palác.

 

Jako jeden ze svých nejoblíbenějších receptů odhalila těstoviny s cuketou. "Omáčka je tak krémová, že byste čekali, že tam jsou kvanta másla a oleje, ale je to jen cuketa, voda a trochu bujónu," popisuje svůj recept.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny
Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz