vyhledávání letenek

Google spustil novou službu! Najde pro vás nejlevnější letenky

Vyhledávání letadel
Zdroj: Thinkstockphotos/ oficiální zdroj

Americký internetový gigant Google potichu spustil novou službu, která se jistě před dovolenou bude hodit spoustě lidí. Vyhledávač vám od teď poradí i při vyhledávání levných letenek.

Nejpoužívanější vyhledávač na světě spustil funkci, která vám poradí kdy, kam a s kým nejlépe odletět do vaší vysněné destinace, nebo třeba kam se můžete podívat, máte-li na letenku třeba jen 1000 eur.

 

Google již v minulosti podobnou službu nabízel, nesetkala se však s přílišným úspěchem díky těžkopádnosti jejího ovládání a chybám ve vyhledávání. Nová služba nazvaná Google Flight Search už ale vypadá mnohem lépe.

 

 

Všechny údaje najdete vypsané na přehledné mapě světa, kdy vedle měst, do kterých můžete letět, vidíte rovnou i cenu letenky. Pro moderní nomády je k dispozici tlačítko I'm Feeling Lucky neboli "zkusím štěstí," po jehož stisknutí Google prostě vybere destinaci za vás.

 

Jedinou nevýhodou jsou ceny v dolarech, které ale bez problémů převedete s použitím třeba kurzovního lístku ve spodní části titulní strany tn.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Perličky z Googlu: Slyším psí pláč ze Slovenska a další

Jsou opravdu ženy ´s*ině´ a ´nevěrnice´? Podívejte se, jak google uráží něžné pohlaví

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
jox TN.cz