video držte se, mistře!

VIDEO: Gott přijel do nemocnice. A řekl, jak se cítí před operací

Téma:

Karel Gott dnes nastoupil do nemocnice na Karlově náměstí v Praze. Před vstupem do nemocnice si našel čas na zodpovězení otázky.

"Cítím se výborně a těším se," nechal se slyšet Mistr před nástupem do nemocnice. Je jasné, že se těší, až bude mít všechny zdravotní komplikace za sebou. Ve Fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze ho teď čeká plánovaná operace břicha. Tu Gott podstoupil už jednou, právě při ní mu lékaři diagnostikovali rakovinu mízních uzlin.

 

Na Mistrův klid pečlivě dbá jeho manželka Ivana, která nejprve reportéra s žádostí o krátký rozhovor odmítla, Mistr s ní ale nesouhlasil a na otázku s úsměvem odpověděl.

 

Reportáž o zdravotním stavu Karla Gotta a jeho současné hospitalizaci sledujte už dnes večer v pořadu Prásk! na TV Nova od 21:30!

 

 

Jak dlouho teď bude v nemocnici, není zcela jasné. Lékaři se na zákrok připravují velmi intenzivně, protože kdyby došlo ke komplikacím, mohla by zdravotní stav Karla Gotta zhoršit šířící se infekce.


GALERIE: Karel Gott nastupuje do nemocnice na Karlově náměstí

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Karel Gott - příjezd do nemocnice - 2

 

Karel Gott se v úterý večer ukázal na oslavě narozenin herečky Jiřiny Bohdalové, kde poprvé po sérii chemoterapií odhodil klobouk a ukázal, že mu začínají růst vlasy. Mistr ale na oslavě své oblíbené herečky dokonce i zazpíval.

Související témata:
hru TN.cz