Rozvod Gottové

Gottova dcera vyměnila manžela za mladíčka. Kvůli němu se rozvádí!

Gottova dcera se rozvádí, manžela vyměnila za mladíčka
Zdroj: Profimedia/Facebook Lukáše V.
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
17.7. 2020 18:48
Téma:

Když tento týden vyšlo najevo, že se rozvádí i mladší dcera zesnulého Karla Gotta, všichni se začali ptát, co za rozpadem manželství stojí. Lucie Kovaříková opouští muže Jana kvůli o pět let mladšímu příteli. Ze společných fotek jasně plyne, že jde o lásku jako trám.

Novým partnerem rozvádějící se Lucie Kovaříkové, mladší dceři Karla Gotta, je o pět let mladší Lukáš V. Ten na sociálních sítích tvrdí, že žije v Norsku, ve skutečnosti však pochází z Liberce.

 

Začalo se o něm mluvit jako o Seveřanovi a zamilovaná dvojice si z toho dělá legraci. "Příště budu z Hong Kongu," smál se Lukáš na facebooku. S humorem to vzala i Lucie, která si na profil v pátek napsala, že se stěhuje do norského Bergenu. Lukáš také tvrdí, že pracuje v Oslu pro internetovou filmotéku.

 

Kovaříková, která manželství s Janem ukončuje po dlouhých 13 letech, je podle snímků s Lukášem zamilovaná až po uši. Drží se za ruce a zdá se, že si spolu náramně rozumí. Také z nich vyplývá, že její láska je v Česku, nikoliv ve Skandinávii.

 

 

Gottova dcera má s manželem dva syny, zatím jediné zpěvákovy vnuky. Podle informací deníku Blesk už se předběžně domluvili na rozdělení majetku a střídavé péči o kluky. Jisté je, že Lucii zůstane byt, který jí před lety pořídil otec.

 

O rozvod už několik měsíců usiluje i Dominika Gottová, starší dcera věčného Slavíka. Stále však zůstává pouze u slov a s finským muzikantem Timem Tolkkim je pořád ve svazku manželském.

 

GALERIE: Nový přítel Gottovy dcery Lucie

1
/
6
Zdroj: Facebook Lucie Kovaříkové
Gottova dcera se rozvádí, manžela vyměnila za mladíčka - 4

TN.cz