Vzpomínkový koncert

Hyeny chtějí vydělat na Gottovi. Lístky nabízejí za dvojnásobek!

Karel Gott - koncert 2018
Zdroj: Profimedia
Téma:

Zpěvák Karel Gott (†80) se do hudebního nebe odebral bezmála před pěti měsíci, žal jeho fanoušků ale rozhodně neutichá. Není tak divu, že prosincový koncert Pocta Karlu Gottovi v 02 aréně je už prakticky vyprodaný. Ne všichni ale na českého velikána chtějí jen zavzpomínat, pro některé přichází vítaná příležitost slušně si vydělat - ke slovu se dostávají překupníci.

"Vstupenky prodám po dvou nebo čtyřech kusech. Místa vedle sebe," hlásá jedna z nabídek, které v posledních dnech zaplavily české a slovenské prodejní portály. Na první pohled nic zvláštního, problémem je ale cena.

 

U této konkrétní nabídky nakoupil prodávající vstupenky do spodního sektoru nejvýše za 2600 korun, k odkoupení je však nabízí za 4 tisíce. A vstupenek má k dispozici osm. Výsledek? Možný výdělek více než 11 tisíc a nárůst ceny o pěkných 65 procent.

 

Ceny navíc nerostou jen na nejlepších místech poblíž pódia, překupníci se neštítí napálit také místa až téměř u střechy největší české haly. Neoficiální rekord tak zatím drží vstupenky v hodnotě 990 korun, prodávané za 1990 korun, tedy o více než 100 procent dráž.

"Záleží na lidech, za jakou cenu jsou ochotni lístky koupit. Když je budou ignorovat, překupník akorát spláče na výdělkem," nabízí svůj pohled na věc jeden z fanoušků.

 

Otázkou ale je, kolik opravdových fanoušků nejslavnějšího českého zpěváka kvůli chamtivosti těchto překupníků o koncert přijde. A jak se bude koncert blížit, půjdou jejich ceny pravděpodobně hodně nahoru…

GALERIE: Předražené vstupenky

1
/
3
Zdroj: TN.cz
předražené vstupenky na vzpomínkový koncert Karla Gotta - 3

Související témata:
TN.cz