Život ve hvězdách

Útok hackerů na Pavla Trávníčka? Jeho žena promluvila o údajné nevěře!

Jsou Pavel Trávníček s manželkou Monikou obětí internetových podvodníků, nebo mají skutečně rodinné problémy? Údajně se totiž stali obětmi útoku hackerů na sociálních sítích. Monika tam byla obviněna z nevěry se slavným houslistou Jaroslavem Svěceným.

Český showbyznys zase jednou ožil pozoruhodnou kauzou. Na sociální síti to totiž vypadalo, že herec Pavel Trávníček se rozhodl řešit milostný trojúhelník pěkně na veřejnosti. Obvinil svou manželku Moniku z nevěry s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným, jemuž dělá Monika manažerku.

 

Své fanoušky v příspěvku dokonce žádal o pomoc v boji o péči o jejich společného syna. "Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným. Maxmiliána vždycky šoupne na Moravu a já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna. Pavel Trávníček." Tak zněl příspěvek na facebookové stránce Divadlo Pavla Trávníčka. Krátce po zveřejnění však text zmizel.

 

 

A následující den přispěchala Monika vše uvést na pravou míru. "Vážení, protože se nás někdo snaží v této nelehké době rozeštvat a pošpinit, tak musím všem s radostí oznámit, že je vše v pořádku a nic se neděje. Pracovní profil Divadlo Pavla Trávníčka byl zablokován a napaden,“ uvedla Trávníčková na svém facebookovém profilu.

 

Manželé si stojí za tím, že šlo pouze o aktivitu hackerů, kteří se jim nabourali na jejich stránky s cílem rodině ublížit. Vyjadřovat se už nechtějí a případ prý řeší profesionálové. "Celou věc řeší právník, takže se k tomu nebudeme vyjadřovat. Necháme to v jeho rukou," řekla pro TV Nova Monika Trávníčková.

 

 

Pletky s manželkou Trávnička odmítá taktéž Svěcený. "Je to blbost. Já s tím nemám společného vůbec nic. Tohle jsou pro mě úplně směšné a trapné záležitosti," řekl Svěcený. Vztahy s Monikou jsou prý čistě profesionální. "Já s ní spolupracuji v rámci streamovaných koncertů, takže mi zajišťuje streamy," dodal.

 

Na sociálních sítích pod falešnými účty často číhá nebezpečí, kdy podvodníci pod nepravými identitami vylákají za pochybných okolností z jiných uživatelů nemalé peníze. U hackerů ale hrozí také to, že se budou vydávat přímo za vás a vaším jménem pak komunikovat se světem. A proto platí, že opatrnosti není nikdy dost. Ve virtuálním světě obzvlášť.

Rebeca Anna Diatilová, ts TN.cz