Útok nožem

Hádka dvou mužů skončila pobodáním, policisté zadrželi podezřelého

Petr Barták
Petr Barták
Publikováno 27. 9. 2020
Téma:

Bodnou ránou do hrudníku skončila v neděli večer potyčka dvou mužů v pražských Vršovicích. Zraněný muž byl ve vážném stavu převezen k urgentní operaci do nemocnice, údajného útočníka krátce po činu zadrželi policisté.

Záchranka vyjížděla v neděli večer ke stadionu Eden v pražských Vršovicích, kde lékaři po příjezdu museli ošetřit dvaatřicetiletého muže, který utrpěl bodné poranění v oblasti hrudníku. Muž byl po ošetření ihned převezen na ARO Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde musel být následně operován.

 

 

„Na místo vyjela záchranářská posádka, lékařka i inspektor. 32letý muž utrpěl bodné poranění, záchranáři jej ošetřili, zajistili žilní vstup, podali léky, doplnili krevní oběh infuzemi, provedli rychlé sonografické vyšetření hrudníku a poté jej převezli do vinohradské nemocnice na anesteziologicko-resuscitační oddělení,“ uvedla k případu mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

 

 

Ještě před převozem stihl zraněný muž policistům poskytnout informace k pachateli útoku. Podezřelého z napadení pak policisté zanedlouho zadrželi u nedalekého nákupního centra. Muž skončil s pouty na rukou a byl převezen na služebnu k výslechu. Případ si na místě převzali kriminalisté z Obvodního ředitelství P-IV.
 

TN.cz