Středočeský kraj

Hádka na Berounsku skončila pobodáním. Zasahoval i vrtulník

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 25. 11. 2020 13:18
23.11. 2020 22:37
Téma:

Potyčka dvou mužů v jednom z domů v obci Tmaň na Berounsku málem skončila tragédií. Jeden z aktérů sporu během hádky sáhl po noži a druhého muže s ním bodl. Zraněný skončil v nemocnici, kam ho transportoval zdravotnický vrtulník.

"Ve společných prostorech domu došlo po vzájemné potyčce mezi dvěma muži k pobodání. Zraněný skončil v péči lékařů," vyjádřil se pro TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

 

Co přesně ke sporu mezi dvojicí mužů vedlo, policisté zjišťují. Podezřelého muži zákona na místě zadrželi. Podle mluvčího se při potyčce nikdo další nezranil.

 

Dle vyjádření jedné z obyvatelek Tmaně se mělo jednat o sousedy a v celém sporu měl hrát významnou roli alkohol.

 

 

Pobodaného muže transportoval do jedné z pražských nemocnic vrtulník letecké záchranné služby. Podle informací TN.cz není v přímém ohrožení života.

 

Nejedná se o první útok nožem v posledních dnech, který muži zákona museli řešit. Minulý týden na záchranáře nožem zaútočil muž, který jen krátce před jejich příjezdem sám bojoval o život. Když se jeho stav zlepšil, namísto poděkování začal být na zdravotníky agresivní a vyhrožoval jim, že je zabije.

 

GALERIE: Hádka v domě na Berounsku skončila pobodáním

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Útok nožem na Berounsku - 2

TN.cz