napadení

Hádka se nebezpečně vyhrotila, žena napadla svého druha nožem!

Téma:

Bodnutím nožem skončila ranní hádka dvou obyvatel jednoho domu v centru Liberce. Žena tam pořezala svého druha, se kterým má půlroční dítě. Podle příbuzných byly hádky mezi partnery na denním pořádku. Muže se středně těžkým zraněním odvezla záchranka a případ si převzali kriminalisté.

Napadení se stalo za přízemními okny činžovního domu zhruba v 8 hodin a 30 minut v centru Liberce. "Jsem přišel nahoru a nebylo tam nic ještě a topenáři přišli po mně a říkali, že tam byl kopec krve už v té chodbě," vypověděl jeden z dělníků pracujících v domě.

 

Záchranáři převezli pořezaného může do liberecké nemocnice.

 

"Došlo k napadení mezi druhem a družkou. Žena měla napadnout nožem svého druha. V tuto chvíli je na službě kriminální policie a vyšetřování, kde je vyslýchána. Zjišťujeme veškeré okolnosti, za kterých k tomu případu došlo," potvrdila vyšetřování mluvčí policie Vlasta Suchánková.

 

"Nevíme, nějaká hádka mezi dvěma mladými lidmi, nevíme," odhadoval známý rodiny.

 

 

Právě hádky byly podle příbuzného mezi mladým párem na denním pořádku. Muž prý ženu často napadal a zbít ji měl dokonce i v těhotenství. Příbuzní už prý oběma dlouho domlouvali, aby se rozešli. To se ale nestalo a vygradovalo to dnes v napadení nožem. Policie případ prošetřuje zatím jako podezření z ublížení na zdraví.
 

klma TN.cz