Netradiční rozloučení

Haló? Haló? Pusťte mě ven! Nebožtík na pohřbu rozesmál pozůstalé

Shay Bradley a pohřeb
Zdroj: facebook/youtube
Shay Bradley a pohřeb
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 15. 10. 2019
Téma:

Velmi netradiční pohřeb si nechal vystrojit Ir Shay Bradley. Na pohřbu si nechal pustit předem připravenou nahrávku. "Pusťte mě ven! Kde to ku*va jsem? Pusťte mě ven!" ozývalo se zdánlivě z rakve. Nahrávku si muž, který dlouho bojoval s vážnou nemocí, připravil už rok před svým skonem.

Pláč pozůstalých se během pár vteřin změnil v hysterický smích. Ir Shay Bradley, který 8. dubna zemřel v Dublinu na následky vážné a dlouhé nemoci, si na svůj pohřeb připravil netradiční nahrávku.

 

Zatímco pozůstalí sledovali ukládání rakve do hrobu, najednou se hřbitovem rozezněl Shayův hlas. "Haló? Haló? Pusťte mě ven? Kde to ku*va jsem? Pusťte mě ven. Je tu kure*ská tma! To slyším kněze? Tady je Shay, jsem v rakvi, ne před vámi, jsem mrtvý!" říká muž na nahrávce a doprovází to zdánlivým boucháním na rakev.

 

 

"Ahoj, znovu Ahoj. Jenom jsem vám chtěl říct sbohem," dodává, zatímco na obličejích účastníků pohřbu slzy vystřídal smích.

 

Shayova manželka Anne prozradila, že muž nahrávku připravil už rok před smrtí. O tom, že existuje, se ale od syna dozvěděla až den před pohřbem. S jejím přehráním souhlasila.

 

 

"Strašně by se mu líbilo, kolik lidí rozesmál. Byla to úžasná osobnost," dodala Shayova dcera Andrea.

Související témata:
TN.cz