utajená svatba

Hana Mašlíková se tajně vdala! Změnila si i příjmení

Hana Mašlíková v šatech od Petry Brzkové
Zdroj: isifa.com
Hana Mašlíková
Téma:

Hana Mašlíková už není Mašlíkovou. V sobotu se vdala za svého přítele Andrého Reinderse. Obřad se podařilo utajit - odehrál se nedaleko Benešova jen v úzkém kruhu přátel a rodiny.

Svatba se připravovala už delší dobu, přesto se ji novomanželům podařilo před médii utajit. Vlastní obřad se konal nedaleko Benešova v jednom z tamních hotelů s přilehlým areálem a lesíkem. Právě tam, v lese, se obřad odehrál.

 

Svatbě přihlížel jen omezený počet příbuzných a přátel - obě rodiny a několik kamarádů, mezi kterými nechyběl například sportovní komentátor Novy Martin Čermák nebo kouzelník Pavel Kožíšek - ten šel dokonce za svědka. Hana Mašlíková (34) si vzala svého přítele, zápasníka André Reinderse (35), a dokonce i převzala jeho příjmení. S Mašlíkovou je už tedy amen.

 

 

Blesku se novomanželka svěřila i s několika problémy, které jinak hladký průběh svatby hrozily nabourat. Například se na chvíli ztratily snubní prsteny. To když je měl na mašli přivázané jeden ze psů novomanželů - počítalo se s tím, že prsteny v rámci obřadu pes přinese, ten je však ztratil. I když se prstýnky podařilo najít, André Reinders ten svůj na prst nenavlékl. Při zápase před třemi týdny si totiž zlomil prsteníček a prsten na něj tak nedostal.

 

Jako slavnostní menu zvolili novomanželé a svatebčané kuřecí vývar, hovězí líčka s bramborovou kaší a zeleninou a dort.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karolína Kurková se pochlubila fotkou měsíčního syna! Ale to jméno... To mu snad udělala naschvál

Je to tak. Barbie a Ken mají skutečně příjmení. Víte jaká?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / gar