tragédie na prostějovsku

Hana s Veronikou ukončily svůj život! Přátelé i škola vzpomínají

Téma:

V sobotu otřásla obcí Pivín na Prostějovsku tragédie. Dvě dívky Veronika a Hana ve věku 18 let nejspíš rozhodly ukončit svůj život a lehly si na koleje. Srážku s vlakem bohužel nepřežily. Upřímnou soustrast jedné z dívek vyjádřila střední škola, na kterou chodila.

Neštěstí se stalo v sobotu před polednem u obce Pivín na Prostějovsku. Policie okolnosti nehody stále vyšetřuje. Nejspíš se však podle informací TV Nova mělo jednat o sebevraždu, jelikož dívky zanechaly i dopis na rozloučenou.

 

Jednou z dívek měla být Veronika z Prostějova, která nedávala nijak najevo, že se s ní něco děje. "Vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by něco takového chtěla udělat. Absolutně to neumím pochopit," řekla pro idnes.cz kamarádka Natálie.

 

 

Upřímnou soustrast druhé dívce Hance vyjádřila Střední odborná škola Olomouc na svých facebookových stránkách, kde zveřejnila fotografii s holubicí. Lidé pod ni začali okamžitě přidávat komentáře. "Rodině přeji upřímnou soustrast," napsala paní Kateřina.

 

 

Neštěstí se stalo téměř dva roky od tragické nehody u Mlékojed na Mělnicku, kde dvě patnáctileté dívky srazil vlak. Před incidentem se měly obě pohádat na sociální síti a poté jít společně za ruce proti vlaku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ALARMUJÍCÍ! V ČR se denně chtějí zabít 3 děti!
Facebook dokáže zachránit život! Odhalí sebevražedné sklony

reg TN.cz