vandal nebo vendeta?

Hanácké Palermo?! Zastupitelka se bojí, někdo jí polil auto barvou

Poničené auto v Prostějově - 1
Zdroj: Hana Naiclerová
Prostějovské zastupitelce někdo postříkal auto nesmyvatelnou barvou
Téma:

Stává se z Prostějova hanácké Palermo? S autem postříkaným nesmyvatelnou barvou skončila prostějovská opoziční zastupitelka Hana Naiclerová (Změna pro Prostějov). Podle ní se jedná o zastrašování, zajímá se totiž o hospodaření jedné městské společnosti.

“Za náhodu bych to považovala, kdyby to nebylo v době, kdy se zajímám o hospodaření městské firmy Dřevo Prostějov a o dotace LHK. To, že mi jednatel Dřevo Prostějov, a současně jednatel Lesů města Prostějova, odmítá vydat účetní závěrku, bude zřejmě také náhoda,“ uvedla Naiclerová na svém facebooku. Poničení auta považuje za zastrašování.


Podle Naiclerové bylo poškozené pouze její auto, stopy od barvy navíc vedly k nedaleké křižovatce, kde náhle končí. “Mrzí mě, že se v Prostějově dějí takové věci. Život opozičního zastupitele v hanáckém Palermu je zkrátka těžký. Jak to bude pokračovat? Začnou se v Prostějově unášet děti?“ ptá se zastupitelka.

 

GALERIE: Poničené auto prostějovské zastupitelky

1
/
3
Zdroj: Hana Naiclerová
Poničené auto v Prostějově - 2


Barva se na autě objevila v noci ze čtvrtka na pátek. Podle předběžných odhadů se škoda na novém autě, které má Naiclerová od prosince, může vyšplhat až na 300 tisíc korun. Barva je totiž vodou neomyvatelná.

 

Zastupitelka škodu ohlásila na policii. Policejní mluvčí Miluše Zajícová o případu ale zatím neměla informace. Budou k dispozici až v pondělí.

 


Redakce TN.cz požádala jednatele společnosti Dřevo Prostějov a Lesy města Prostějov o vyjádření k poškození auta Naiclerové. “Nevím, o co se jedná, a ani nevím, kdo je to za ženskou, je mi to úplně ukradené,“ konstatoval jednatel společnosti Tomáš Vrba.

rod TN.cz